513 009 650
biuro@czarmed.pl
CZARMED Kursy Pierwszej Pomocy
Szkolenia prowadzimy na
terenie całego kraju!

Nasz zespółOstatnia modyfikacja: 17 stycznia 2015
Nasz zespół

Nasza Kadra

 • Ratownicy medyczni.
 • Prawdopodobnie najlepsi instruktorzy w Polsce.
 • Z nami szkolenia zawsze są bardzo pouczające a już na pewno najciekwsze
Zgrany zespół kolegów i koleżanek, którzy uwielbiają nauczać pierwszej pomocy w sposób bardzo ciekawy i interaktywny. Zawsze życzymy Wam oraz sobie aby udzielanie pierwszej pomocy odbywało się tylko w warunkach sali szkoleniowej, abyśmy nigdy nie musieli tej wiedzy wykorzystywać w życiu codziennym ale życie jest pełen niespodzianek i jeżeli zdarzy się , że ktoś będzie potrzebował pomocy – nie stójmy bezczynnie – pomóżmy! Pamiętajmy, że kiedyś także my będziemy potrzebowali pomocy, im więcej osób będzie umiało udzielać pierwszej pomocy tym wszyscy będziemy czuć się bezpiecznie.


Nasz zespół

Łukasz Czarnecki

 • Właściciel firmy, absolwent Uniwersytetu Medycznego. Dyplom uzyskał w 2006 roku.
 • Pracownik Pogotowia Ratunkowego oraz prywatnej firmy medycznej.
 • W 2008 roku nominowany na potencjalnego instruktora Europejskiej Rady Resuscytacji.
Człowiek orkiestra, zawsze uśmiechnięty:) Oprócz pomagania ludziom w stanach zagrożenia życia, uwielbiam nauczać osoby, które pragną zdobyć wiedzę w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Wychodzę z założenia, że pogotowie nie zawsze może zdążyć na czas mimo szczerych chęci więc musimy przez te kilka minut umieć podtrzymać człowieka przy życiu. Pamiętając, że w najmniej nieoczekiwanym momencie my też możemy znaleźć się w stanie zagrożenia życia, będziemy potrzebować pomocy i chcielibyśmy aby ktoś potrafił nam jej udzielić. Dlatego nauczanie przynosi mi tak dużo satysfakcji. W życiu prywatnym lubię podróżować i każdemu z Was polecam odwiedzanie i poznawanie kultury innych krajów. Zawsze chętnie rozpieszczam mojego psa Lila.


Nasz zespół

Olga Florczyk

 • Instruktor pierwszej pomocy, ratownik medyczny. Dyplom uzyskała w 2010 roku.
 • Mgr Zdrowia Publicznego.
 • Mgr Pielęgniarstwa.
O sobie : Jestem osobą komunikatywną i otwartą, lubię poznawać ludzi i zawierać nowe znajomości. Dlatego też spełniam się jako ratownik medyczny i pielęgniarka. Każdy z nas jest inny, dlatego warto poświęcać czas drugiemu człowiekowi, gdyż w przeciwnym razie, któregoś dnia otworzymy oczy a dookoła nas nie będzie nikogo. Tak samo jak w życiu, jest w ratownictwie, jeśli nie będziemy pomagać innym, to nikt nie pomoże nam. Dlatego warto pomagać bezinteresownie drugiej osobie, bo dobre uczynki wracają do nas jak bumerang. Wolny czas lubię spędzać ze swoimi przyjaciółmi. Poza pracą można mnie spotkać w kinie, na basenie albo pędzącą przez świat na rowerze


Nasz zespół

Marta Masłowska

 • Instruktor pierwszej pomocy, ratownik medyczny. Dyplom uzyskała w 2011 roku.
 • Mgr Zdrowia Publicznego.
O sobie : Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku Ratownik Medyczny. Szkolenia z pierwszej pomocy dają mi niesamowitą satysfakcję. Uwielbiam dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. W wolnych chwilach interesuję się fotografią. Także oprócz fantoma i AED można mnie spotkać z aparatem podczas szkolenia czy eventu :) Dzięki przeprowadzanym szkoleniom w całej Polsce mogę połączyć poznawanie nowych osób i miejsc, a później uwieczniać je na fotografiach.


Nasz zespół

Katarzyna Kurkowska

 • Instruktor pierwszej pomocy, ratownik medyczny. Dyplom uzyskała w 2011 roku.
 • W trakcie studiów : coaching i mentoring.
O sobie : Jestem osobą otwartą i zaangażowaną we wszystko co robię w 100 %. Uwielbiam mieć kontakt z ludźmi, dlatego szkolenia sprawiają mi ogromną przyjemność. Staram się przekazywać postawy, dzięki którym uda nam się pomóc jak największej liczbie osób. Musimy pamiętać, że to co damy od siebie innym zawsze do nas wraca- takim właśnie mottem kieruję się w życiu i nigdy mnie ono nie zawiodło :) Prywatnie moją największą pasją jest taniec towarzyski, uwielbiam również wyprawy na spływy kajakowe oraz dalekie podróże:) W wolnej chwili poświęcam się protetyce i kosmetologii.


Nasz zespół

Marcin Wiśniewski

 • Instruktor pierwszej pomocy, ratownik medyczny. Dyplom uzyskał w 2013 roku.
 • Członek Studenckiego Koła Medycyny Ratunkowej i Medycyny Katastrof
 • Ratownik medyczny w transportach sanitarnych
O sobie : wkrótce….. :)
Wszelkie prawa zastrzeżone © CZARMED, 2010-2018