Ciśnieniomierz naramienny InSense PURE

  • szt.
  • Cena netto: 103,25 zł 127,00 zł

Ciśnieniomierz naramienny InSense PURE to cichy, nowoczesny, wysokiej klasy, elektroniczny, w pełni automatyczny aparat, w którym zastosowano oscylometryczną metodę pomiaru z zastosowaniem technologii FUZZY oraz funkcją wykrywania ARYTMII. 

Ciśnieniomierz naramienny InSense PURE to cichy, nowoczesny, wysokiej klasy, elektroniczny, w pełni automatyczny aparat, w którym zastosowano oscylometryczną metodę pomiaru z zastosowaniem technologii FUZZY oraz funkcją wykrywania ARYTMII. 

Aparat InSense PURE zapewnia wysoką dokładność pomiaru – równoważną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową (za pomocą ciśnieniomierzy mechanicznych i stetoskopu) przez wykwalifikowany personel medyczny.

Ciśnieniomierz zapewnia potwierdzoną klinicznie dokładność pomiarów.                               

PURE - automatyczny ciśnieniomierz mierzy ciśnienie skurczowe i rozkurczowe oraz tętno. Kompletny zestaw zawiera: jednostkę centralną (monitor), uniwersalny, powiększony (22-42 cm) mankiet, instrukcję obsługi i baterie. Opcjonalnie aparat może być wyposażony w certyfikowany zasilacz sieciowy. Urządzenie przeznaczone jest dla osób dorosłych.

FUZZY - system inteligentnego pompowania - dobiera ilość tłoczonego do mankietu powietrza, minimalizując ucisk i dyskomfort odczuwany podczas nadmiernego ucisku ramienia oraz skraca czas pomiaru, przedłużając tym samym trwałość mankietu.
Wysokiej jakości , bezpieczny i odporny na uszkodzenia, duży wyświetlacz umożliwia bezbłędny i wygodny odczyt.  Ciśnieniomierz wyposażony jest w cichą pompę.

TRZY-KOLOROWY WYŚWIETLACZ:
alt

NATYCHMIASTOWA INTERPRETACJA WYNIKU - automatyczna klasyfikacja wyniku pomiaru, wg klasy WHO, w formie skali oraz podświetlenia ekranu na odpowiedni kolor:

alt


ONE-TOUCH - pomiar prosty i szybki – za pomocą jednego przycisku.

FUZZY – funkcja inteligentnego pompowania mankietu - niweluje nacisk na ramię, zapewnia większy komfort i skraca czas pomiaru

LCD backlight - bardzo duży, wysokiej jakości, akrylowy (nie plastikowy) ekran z tłem podświetlanym w trzech kolorach zapewnia wygodny odczyt wyniku i jego błyskawiczną klasyfikację do odpowiedniej grupy.

IHB - funkcja wykrywania nieregularności rytmu serca (arytmii)

WHO scale - funkcja klasyfikacji poziomu ciśnienia wg. standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wraz z podświetleniem pozwala na samodzielną kontrolę wyniku pomiaru.

MEM - funkcja pamięci pozwala na zachowanie wyników dla dwóch użytkowników i dostęp do nich w każdej chwili wraz z informacją o dacie i godzinie pomiaru.

ALARM - funkcja umożliwia ustawienie w aparacie przypomnienia (np. o konieczności przyjęcia leku bądź wykonania pomiaru ciśnienia).

AUTO-OFF - funkcja automatycznego wyłączania oszczędza baterie.

SILENT - nowoczesna, wysokiej jakości cicha pompa.