Komora do transportu osób w izolacji , komora do transportu osób zakaźnych, komora izolacyjna

Komora do transportu osób głównie w izolacji zapobiegająca potencjalnemu rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych lub podejrzanych o zakażenie się niebezpiecznymi patogenami chorobotwórczymi do miejsca kwarantanny.  

Producentem jest firma ( Red Leaf ), która od wielu lat produkuje sprzęt medycyny ratunkowej , który jest używany w ponad 100 krajach na świecie. 

 

Z amerykańskim certyfikatem FDA . 

Komora tego producenta używana jest od wielu lat na świecie także w USA ( producent posiada także certyfikat FDA , który spełnia restrykcyjne wymogi w USA) . Wiele instytucji w Polsce posiada już taką komorę . Zapraszamy do zasięgnięcia opinii u końcowych użytkowników .

 

Termin realizacji : ok 2 tygodni od momentu złożenia zamówienia. 

 

LINK DO FILMU Z PREZENTACJI KOMORY  - KLIKNIJ TUTAJ  

 • Kabina wykonana z wysokiej jakości transparentnego nie toksycznego materiału uszczelnionego  przez specjalny zamek 

 

 • Transport z ujemnym ciśnieniem aby zapobiec wyciekowi zamieszczonego powietrza znajdującego się w kabinie 

 

 • Użyto 8 uszczelnionych zaślepek pozwalających podać leki, podłączyć sprzęt

 

 • Urządzenie filtro-wentylacyjne  używa litowych baterii pozwalających na pracę od 8 - 10 h  ( baterie firmy BOSCH) 

 

 • Jeden port jest wyposażony w standardowe złącze służącym  do dostaw tlenu oraz wszystkie porty można wyposażyć w rękawice  lateksowe , butylowe  lub neoprenowe pozwalające operować personelowi medycznemu .

 

 • Komora wielokrotnego użytku - podlegająca dekontaminacji  i wymianie filtrów 

Skład  : 

 • Komora 
 • Filtr - 4 szt 
 • Bateria + ładowarka - 1 komplet 
 • Rękawiczki - 1 komplet  
 • Pokrowiec 

POBIERZ SPECYFIKACJĘ - KLIKNIJ TUTAJ 

 Wymiary po rozłożeniu :  195 cm x 57 cm x 43 cm

Wymiar po złożeniu :  130 cm x 70 cm x 25 cm

Waga 12 kg.

 

Komora tego producenta używana jest od wielu lat na świecie także w USA ( producent posiada także certyfikat FDA , który spełnia restrykcyjne wymogi w USA) . Wiele instytucji w Polsce posiada już taką komorę . Zapraszamy do zasięgnięcia opinii u końcowych użytkowników .

 

 

Komora do transportu osób w izolacji znajduje zastosowanie we wszelkich sytuacjach, kiedy zachodzi konieczność bezpiecznego przetransportowania pacjentów chorych lub podejrzanych o zarażenie chorobą wysoce zakaźną. Została wyposażona w niezbędne dodatki i akcesoria mające na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracowników medycznych oraz komfortu transportowanych osób. Komora jest produktem wielokrotnego użytku, podlega dekontaminacji. Transport z wykorzystaniem komory odbywa się w warunkach ujemnego ciśnienia, co zapobiega wyciekowi zanieczyszczonego powietrza. Produkt o wymiarach po rozłożeniu 200 cm x 67 cm x 38 cm jest lekki i bardzo poręczny, co ułatwia podjęcie akcji ratowniczej i realizacji transportu pacjenta.

 

 

 

Komora do transportu osób zakaźnych została wykonana z nietoksycznego, transparentnego tworzywa, które zostało dodatkowo uszczelnione specjalnym zamkiem. Posiada ona osiem uszczelnionych zaślepek, niezbędnych do podawania leków i podłączania wymaganego sprzętu medycznego. Jeden port został wyposażony w standardowe złącze służące dostawom tlenu, pozostałe porty można wyposażyć w rękawice lateksowe, butylowe lub neoprenowe pozwalające operować personelowi medycznemu. Zaprezentowana komora do transportu w izolacji jest wspomagana przez urządzenie filtro-wentylacyjne pracujące w oparciu o baterie litowe, co pozwala na wielogodzinną eksploatację. Zastosowanie tworzyw i podzespołów wysokiej klasy stanowi gwarancję wysokiej jakości, bezpieczeństwa i funkcjonalności wyposażeni