Urządzenie do kompresji klatki piersiowej Ambulance E6 Cardiopulmonary Resuscitator

Urządzenie do kompresji klatki piersiowej(automatycznego masażu serca) Ambulanc E6 stosowane jest celu uzyskania lepszych efektów reanimacji poprzez działanie zgodnie z najnowszymi wytycznymi AHA (American Heart Association).

Urządzenie do kompresji klatki piersiowej(automatycznego masażu serca) Ambulanc E6 stosowane jest celu uzyskania lepszych efektów reanimacji poprzez działanie zgodnie z najnowszymi wytycznymi AHA (American Heart Association). Urządzenie działa w pełni elektrycznie umożliwiając ciągłość ucisków przez 90 min na zasilaniu baterujnym lub bez ograniczeń po wpięciu do zasilania sieciowego. Aparat może również być zasilany z źródła prądu stałego ze ściany karetki(10-28 V DC). Posiada trzy tryby pracy: 30:2 (30 ucisków i 6 sekundowa przerwa na 2 oddechu ratownicze), 15:2 oraz ciągły tryb ucisków. Urządzenie pracuje z częstotliwością 110 uciśnięc na minutę, a głębokość ucisków można wybrać z zakresu 30mm do 53 mm (zmiana co 1mm), na końcu tłoka występuje ssakwa relaksacyjna. Urządzenie może zostać zastosowane z minimalną przerwą w ręcznej resuscytacji przy jednoczesnej pracy defibrylatora AED. Kolorowy dotykowy ekran (3,5") wraz z przyciskami funkcyjnymi pozwala na prostą i intuicyjną obsługę. Na ekranie wyświetlane są niezbędne informacje odnośnie przeprowadzanej RKO min: ustawione parametry kompresji (tryb pracy oraz zadaną głębokość uciśnięć), stan naładowania baterii, aktualną godzinę, czas od rozpoczęcia RKO oraz komunikaty alarmowe (wizualne oraz dźwiękowe).
Urządzenie gotowe do rozpoczęcia pracy waży poniżej 9.1kg i spakowane jest w dedykowaną torbę na wszystkie akcesoria z możliwością założenia na plecy ratownika.
Warunki środowiskowe:

- temperatura pracy: 0?~40°C

- temperatura przechowywania: -20?~70°C

- czyszczenie: 50% roztwór alkoholu izopropylowego lub 45% alkohol izopropylowy z dodatkiem detergentu


Wyposażenie aparatu:


a) Deska pod plecy;
b) Elementy bezpośredniego kontaktu z pacjentem ( 3 szt.) - ssawka pacjenta
c) Plecak pacjenta na urządzenie
d) Instrukcja obsługi
e) Dwa akumulatory
f) Pasy do mocowania rąk pacjenta
f) Przewód zasilający