Zestaw do pozoracji ran PODSTAWOWY

  • szt.
  • Cena netto: 1 390,24 zł 1 710,00 zł

Podstawowy zestaw imitacji ran umożliwiaj pozorację obrażeń kilku ofiar, pozwalając na realistyczną naukę rozpoznawania, opatrywania oraz unieruchamiania. 

 

Podstawowy zestaw imitacji ran umożliwiaj pozorację obrażeń kilku ofiar, pozwalając na realistyczną naukę rozpoznawania, opatrywania oraz unieruchamiania. 

 

Podstawowy zestaw do pozoracji ran jest narzędziem nieodzownym przy szkoleniach dotyczących udzielania pierwszej pomocy i zabezpieczania obrażeń. Przedstawiony produkt pozwala na pozorację obrażeń kilku ofiar, co umożliwia realistyczną naukę związaną z rozpoznawaniem, opatrywaniem oraz unieruchamianiem określonych urazów. Zestaw do pozoracji ran sprawdzi się w przypadku szkoleń organizowanych dla profesjonalnych służb medycznych, jak również dla osób bez przygotowania medycznego.

 

Zastosowanie materiałów wysokiej jakości w połączeniu z dbałością o szczegóły pozwoliło oddać realizm wybranych obrażeń i stworzyć funkcjonalne narzędzie edukacyjne w postaci zestawu do pozoracji ran. W przedstawionym zestawie znajduje się jedno złożone złamanie piszczeli uzupełnione o dwanaście wybranych ran i złamań otwartych w praktycznej, przyklejanej formie. Twórcy zestawu zadbali także o dodatkowe akcesoria do makijażu, dzięki którym pozorowane rany stają się jeszcze bardziej realistyczne i lepiej oddają warunki, w jakich zachodzi konieczność zabezpieczania obrażeń. W zestawie znajdują się:

* złożone złamanie piszczeli – 1 szt.

* wybrane rany i złamania otwarte – 12 szt.

* koagulant sztucznej krwi – 1 butelka

* proszek do sporządzenia ok. 3,7 l sztucznej krwi – 1 opak.

* celuloza metylowa do zagęszczania sztucznej krwi – 1 opak.

* wosk do pozoracji – 1 szt.

* potłuczony Plexiglas do umieszczania w wosku i symulowania szkła w ranie – 1 opak.

* farbki (czerwona, niebieska, biała, brązowa) po 1 opak. każdego koloru

* klej – 1 butelka

* atomizer – 1 szt.

* szpatułka drewniana – 3 szt.

* szpatułka plastikowa – 3 szt.

Wszystkie elementy zostały umieszczone w praktycznej walizeczce.