Zestaw pozoracji ran X-treme

  • szt.
  • Cena netto: 6 260,16 zł 7 700,00 zł

Zestaw do pozoracji ran Xtreme  składa się z 12 bardzo realistycznych, przyklejanych ran wraz z dodatkowymi akcesoriami, które są niezbędne do przygotowania ran.

Rany mogą być używane na pozorantach lub na manekinach. Wiele ran może „krwawić” ale są łatwe w czyszczeniu i można je używać ponownie. Całość umieszczona w praktycznej

Zestaw imitacji ran Xtreme w walizce z akcesoriami do makijażu

Zestaw imitacji ran stworzony z zachowaniem niezwykłego realizmu w zobrazowaniu i oddaniu struktury ran twarzy, przedramienia, klatki piersiowej, dłoni, nóg, kostki itp. Rany mogą być używane na pozorancie lub manekinie. Część ran to rany krwawiące wykonane z łatwo zmywalnego materiału.

Zestaw zawiera 12 ran:

- złamanie kości przedramienia,

- rana klatki piersiowej,

- rana gałki ocznej i twarzy,

- duża rana dłoni,

- mała rana dłoni,

- złamanie kości ramieniowej,

- rana szczęki,

- rana głowy,

- poparzona twarz,

- rana nogi,

- rana nogi – udo,

- złamanie stawu skokowego

 

Akcesoria do makijażu:

- 1 butelka koagulantu sztucznej krwi

- 3 opak. proszku do sporządzenia ok. 3,7l sztucznej krwi każde

- 1 opak. celulozy metylowej (do zagęszczania sztucznej krwi)

- 1 wosk do pozoracji

- 1 opak. potłuczonego Plexiglasu (do umieszczania w wosku i symulowania szkła w ranie)

- 1 farbka z każdego koloru (biała, niebieska, brązowa i czerwona)

- 1 butelka kleju

- 3 szpatułki plastikowe

- 3 szpatułki drewniane

Wszystkie elementy umieszczone są w praktycznej walizce.

Zestaw pozoracji ran Xtreme jest elementem niezastąpionym przy organizacji ćwiczeń z zakresu opatrywania urazów i obrażeń. Zróżnicowanie zobrazowanych ran umożliwia efektywną naukę związaną z rozpoznawaniem, opatrywaniem oraz zabezpieczaniem powstałych urazów. Zestaw ran sprawdzi się w przypadku szkoleń służb medycznych oraz osób nieposiadających wykształcenia medycznego.

 

Na zestaw pozoracji ran Xtreme składa się 12 niezwykle realistycznie odwzorowanych, przyklejanych ran wraz z dodatkowymi akcesoriami niezbędnymi do ich przygotowania. Rany z zestawu Xtreme mogą być stosowane w równym stopniu na pozorantach, jak również na manekinach. Część ran ma charakter „krwawiący”, jednakże wszystkie elementy są bardzo łatwe i wygodne w utrzymaniu w czystości, dzięki czemu mogą być stosowane wielokrotnie. W skład zestawu pozoracji ran Xstreme wchodzi 12 ran - wspomnianych wyżej.

 

Dodatkowo w zestawie znajdują się pomocne akcesoria, które umożliwiają przygotowanie ran: koagulant sztucznej krwi (1 butelka), proszek do sporządzenia ok. 3,7 l sztucznej krwi (3 opak.), celuloza metylowa stosowana do zagęszczania sztucznej krwi (1 opak.), potłuczone szkło, wosk do pozoracji (1 szt.), farba czerwona (1 szt.), farba brązowa (1 szt.), farba niebieska (1szt.), farba biała (1 szt.), klej (1 butelka), atomizer (1 szt.), szpatułki plastikowe i drewniane (po 3 szt.). Zestaw pozorowania ran Extreme został zamknięty w estetycznej i funkcjonalnej walizce, co zapewnia komfortowe warunki transportu, przechowywania i użytkowania.