Plecak ratownika medycznego PSP , OSP , Zespoły RM

  • szt.
  • Cena netto: 990,00 zł 1 217,70 zł

Przeznaczony jest dla zespołów ratowniczych PSP , podstawowych  oraz specjalistycznych zespołów ratownictwa medycznego .

Torba medyczna  produkcji AMILADO ( polskiego producenta toreb medycznych ).

Torba medyczna wykonana zgodnie z zaleceniami   koordynatora ds. ratownictwa medycznego.  Uszyta z materiału: PLAN ( całkowicie zmywalnego ).   

Przeznaczony jest dla zespołów ratowniczych PSP , podstawowych  oraz specjalistycznych zespołów ratownictwa medycznego . Plecak ma konstrukcje wielokomorową, która zapewnia właściwą segregację sprzętu. Plecak posiada 2 uchwyty transportowe do przenoszenia w ręku, które rozmieszczone są w sposób umożliwiający transport w pozycji pionowej (uchwyt na szczycie plecaka) oraz poziomej (uchwyt boczny). 

System transportu na plecach składa się z dwóch szelek.   Plecak wyposażony jest liczne elementy odblaskowe . 

W komorze plecaka znajdują się saszetki segregacyjne , które zostały opisana na taśmach nośnych tych  saszetek  . Plecak posiada 6 saszetek segregacyjnych  : 

1) Ochrona osobista 

2)  Intubacja 

3) Ampularium pozwalające pomieścić do 60 szt ampułek różnej wielkości.  

4) Diagnostyka 

5) Tlenoterapia 

6) Iniekcja 

Każda saszetka jest dokładnie opisana i zawiera szereg gumek, uchwytów i przekładek co pozwala w sposób poukładany posegregować właściwie sprzęt i wyposażenie. Większość saszetek występujących na rynku nie zawiera żadnych gumek i uchwytów co powoduje, że sprzęt jest kompletnie nieułożony w saszetce. 

 

Dodatkowo plecak posiada przekładkę z 3 kieszeniami ( siatkowymi)  , które mogą pomieścić QUICKTRACH oraz kamizelki odblaskowe wraz z kartami TRIAGE.  

Z boku plecaka dodatkowa kieszeń mocowana za pomocą systemu MOLLE pozwalająca np.  na umieszczenia w nim pojemnika na odpady medyczne. 

Przód plecaka zawiera kieszeń na dokumenty .  

Plecak posiada pas biodrowy . 

Na spodzie plecaka zastosowano materiał ochronny typu  "jeżyk"


Taśmy suwakowe koloru FLUO zielone , zamki YKK ( niezawodne)  . 

Taśmy odblaskowe LIZARD 

Rozmiar plecaka : 61 x 33 x 24 cm 

UWAGA : Cena plecaka bez wyposażenia.